Na osnovu člana 40 Zakona o državnoj imovini (“Sl.list CG” br. 021/09, 040/11) , člana 3, 4, 5 i 24 Uredbe o prodaji i davanju u zakup stvari u državnoj imovini (Sl. list CG” br. 044/10), Rješenja direktorice ustanove broj 01-07 od 13/01/2023.god, Komisija za sprovođenje postupka prodaje aluminijumske bravarije ZU Dom zdravlja ”Dr Nika Labović” Berane objavila je Javni poziv za prodaju aluminijumske bravarije bez termo prekida, uklonjene sa objekta ustanove prilikom izvođenja radova na poboljšanju energetske vrijednosti.

Dokumenta u vezi Javnog poziva mogu se preuzeti sa sljedećih linkova:

pdfTekst Javnog poziva

pdfTenderska dokumentacija

pdfPrilog 1 - Obrazac ponude

pdfPrilog 2 - Punomoćje za prisustvovanje otvaranju ponuda

Nakon postupka prodaje kojeg je sprovela Komisija za sprovođenje postupka prodaje aluminijumske bravarije, direktorka ZU Dom zdravlja ”Dr Nika Labović” Berane, dana 06.02.2023.godine, donijela je Odluku o izboru najpovoljnije ponude u postupku prodaje aluminijumske bravarije bez termo prekida, uklonjene sa objekta ustanove prilikom izvođenja radova na poboljšanju energetske vrijednosti.

pdfOdluka o izboru najpovoljnije ponude