Mira RalevicVisokoj medicinskoj sestri Doma zdravlja Berane, Miri Ralević, na nedavno održanom Kongresu zdravstvenih radnika Crne Gore u Ulcinju, dodijeljena je nagrada za najbolju prezentaciju rada.

Kongres, prvi pod tim nazivom, nastavak je tradicionalnih Majskih susreta zdravstvenih radnika koji su u proteklih nekoliko decenija u organiziciji Asocijacije zdravstvenih radnika Crne Gore, okupljali zdravstvene radnike Crne Gore i regiona.

U radu ovogodišnjeg Kongresa učešće je uzelo oko dvije stotine zdravstvenih radnika koji su u okviru osam tematskih cjelina ukupno prezentovali 143 stručna rada.

Dom zdravlja Berane na ovom značajnom stručnom skupu, osim nagrađene Mire Ralević, sa svojim radovima predstavljalo je još 16 zdravstvenih radnika i saradnika.